Régiós Mikulás Kupa pofonparti - díjazottak, eredmények

A DVSC és az Észak-alföldi Tornádó ökölvívó régió szervezésében 2016 esztendejét (bár még egy felnőtt férfi országos bajnokság hátra van) egy remek pofonpartival zártuk régiós szinten. A Mikulás Kupát díjak átadása vezette fel szombaton (december 3-án) kora délután, amely során az évben kiemelkedően szereplő bokszolók, edzők és segítők kaptak elismerést. Szabó Sándor, a DVSC elnöke és Szabó Ildikó, a klub menedzsere, a régió koordinátora adták át ezeket. A DVSC tagjai ezúttal nem kaptak díjakat, hiszen nagyon sokan lettek volna (ők a saját klub évzárójukon kapnak majd december végén). Az ünnepséget 33 párban megrendezett pofonparti követte, amely során lányok és fiúk csaptak össze bemutató jellegű mérkőzéseken, méltóan búcsúztatva 2016-ot.

 
KÉPGALÉRIA IDE és IDE kattintva! (További fotók hamarosan.)

 

DÍJAKAT KAPTAK

Versenyzőként: Monostori Lídia és Tóth Kristóf (Dávid SC); Homen Péter és Balogh Zsanett (Hajdúböszörmény); Dzsugán Dominik, Berecz Gréta, Vitál Dominika, Jónás Szebasztián (Hajdúszoboszló); Sipos Rebeka (Berettyóújfalu); Balogh Róbert (Vadászi), Moldoványi Bence, Vánczku Attila, Vastag Sára, Molnár Orsolya, Kovács Klára, Nagy Kitti (Big-Boxing NYVSC); Pallai Kevin, Veress Tibor és Kanalas Dániel (Harangi Imre SE).

Edzőként, segítőként: Barkóczi László, Bereczki Gábor, Molnár Bence, Czirják András, Nemes József, Balogh Vilmos, Nagy Lajos, Máté Attila, Salánki László, Nagy Tímea, Pásztor József, Vánczku Csaba, Zakar Mihály, Dr. Vígh Balázs, illetve Dr. Faragó Sándor és Lakatos András.

BEMUTATÓ MECCSEK (sehol sem hirdettek eredményt)

1. Jónás Rajmund (HSZ) - Budai Szabolcs (HIS)
2. Nagy Angelika (HBO) - Monostori Lídia (DSC)
3. Ramos László (TSZ) - Baktai Tihamér (DVS)
4. Balogh Márkó (DVS) - Pázmány Milán (DSC)
5. Ramos József (TSZ) - Rézműves Norbert (DVS)
6. Kiss Sándor (VAD) - Reményi Zsolt (HIS)
7. Bagi Krisztián (DVS) - Csegez Ádám (BUP)
8. Andrási Zoltán (HIS) - Lakatos Arnold (TSZ)
9. Gyurkó Tibor (DVS) - Bartovics Mirkó (NYV)
10. Zsákai Róbert (TSZ) - Balogh István (HIS)

11. Stupa Gergő (VAD) – Nagy Zsombor (HBO)
12. Komjáthi Nóra (DVS) – Nagy Nikoletta (HBO)
13. Komjáthi Balázs (HBO) – Berki Botond (HBO)
14. Tóth Noel (DSC) – Balogh Krisztián (BMS)
15. Vogler Helen (DVS) – Salánki Dominika (DVS)
16. Balogh Dániel (HIS) – Béres Olivér (DSC)
17. Andrási Szabolcs (HIS) – Kreiter Vazul (HIS)
18. Jónás Kornélia (HSZ) – Vass Vivien (HSZ)
19. Siroki Zoltán (HIS) – Csegezi Gergő (BUP)
20. Tóth Illés (DSC) – Balogh Máté (VAD)

21. Balogh Róbert (VAD) – Komjáthi Norbert (DVS)
22. Kiss Krisztián (DVS) – Szarvas Norbert (HSZ)
23. Beri Renátó (HIS) – Orbán Balázs (HBO)
24. Pók Vera (DVS) – Magyar Boglárka (NYV)
25. Kanalas Dániel (HIS) – Jónás Szebasztián (HSZ)
26. Bernáth László (DVS) – Varga Jenő Richárd (HIS)
27. Balogh Szilveszter (HIS) – Komjáthi András (DVS)
28. Szigeti Alex (DVS) – Szabó Balázs (NYV)
29. Király Erhard (HBO) – Ecsedi Zoltán (DTK)
30. Ecsedi Mátyás (DTK) – Szabó Dávid (HBO)

31. Eszenyi Dániel (CIV) – Papp Viktor (BAL)
32. Béres Dániel (DSC) – Szabó Dániel (CIV)
33. Pallai Kevin (HIS) – Tóth Ádám (DVS)

Nem érdemes kiemelni senkit, hiszen egyfelől mindenki szépen bunyózott, akárhogy is sikerült a maga meccse odatette magát, másfelől itt most tényleg nem az eredmény volt a fontos (nem is hirdettünk), de azért említsük meg, hogy régebbi komoly szívproblémái után Eszenyi Dániel a Cívis Boxiskola színeiben ismét kesztyűt húzhatott hosszú, éves kihagyás után, Vagyis a sport és a kitartás ismét győzött!!!

Mindenkinek nagyon boldog ünnepeket, jó egészséget kívánunk, és jövőre ismét találkozunk a régió versenyzőivel, edzőivel a ringben!

Fotók: Koppányitól, további képek hamarosan.